Nasz zespół

Stworzyliśmy profesjonalne, przyjazne i serdeczne miejsce dla Wszystkich, którzy mierzą się z problemem dysfunkcji w rozwoju swojego dziecka, ucznia, podopiecznego. Chcemy, abyście odwiedzając naszą poradnię poczuli się zaopiekowani i mieli pewność, że jesteście w najlepszych rękach.

Zebraliśmy w jedno miejsce profesjonalistów – pasjonatów. Ludzi zaangażowanych, których łączą dobre relacje. Ich cechy to: życzliwość, optymizm, energia, entuzjazm, empatia, wysoka kultura osobista, elastyczność, szacunek.

W naszej poradni psychologiczno-pedagogicznej Akademia Relacji chcemy budować proces terapeutycznych na dobrych relacjach z Wami – rodzicami, nauczycielami, terapeutami, dzięki czemu skuteczniej będziemy uczyć adekwatnych relacji naszych Podopiecznych.

 

Akademia Relacji to poradnia psychologiczno-pedagogiczna w Rzeszowie, która skupia się na wsparciu dzieci i młodzieży zmagającymi się z różnymi wyzwaniami rozwojowymi i edukacyjnymi. Nasza misja koncentruje się na tworzeniu profesjonalnego i serdecznego środowiska. Dzięki temu każdy może poczuć się u nas swobodnie i pewnie, że znajduje się w dobrych rękach. Z tego względu nasz Zespół tworzą pasjonaci z wysokimi kwalifikacjami, charakteryzujący się życzliwością, optymizmem, entuzjazmem, empatią, oraz wysoką kulturą osobistą. Nasza poradnia wierzy w budowanie procesu terapeutycznego na mocnych relacjach z rodzicami, nauczycielami, i terapeutami, co przekłada się na skuteczniejszą naukę adekwatnych relacji u podopiecznych.

W zakresie edukacji, szkoleń i podnoszenia kompetencji ściśle współpracujemy z Podkarpackim Centrum Usług Dydaktycznych w Rzeszowie. PCUD w Rzeszowie oferuje szeroki zakres edukacyjny. Prowadzi studia podyplomowe, kursy i szkolenia dla nauczycieli, menedżerów oraz osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Co więcej, skupia się na zapewnieniu wsparcia w zakresie pedagogiki, psychologii, i specjalizacji edukacyjnych, dostosowanych do potrzeb współczesnego rynku pracy i rozwoju osobistego. ​Wszystkie informacje dostępne są na stronie Podkarpackiego Centrum Usług Dydaktycznych.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak